امروز و روزهای بعد قراره بریم سرزمین عدس چیدن پس برنامم بازم اجرایی نمیشهقضیه زینب خیلی داره جدی میشه و این منو میترسونهزینب با دخترداییم نیومد بخاطر همین امید داشتم اونام نیومدن و قضیه ب بعد موکول میشه اما.داداش روح الله اومد با اقاجون صحبت کرد بخاطر داماد بزرگ بودن و احترام اقاجونم بهش خودش ب محمدرضاشون گفته بیان و امشب اومد ب اقاجون گف ب اونا از جای اقاجون اجازه داده و گف با زینب ک صحبت کرده انگار موافق بوده.و اینو ب اقاجون گفتزینب مشغله فکری وسیعتری دارهاین جواب مثبت فک نمیکنم درست باشه ک الان گفت .سید و ابجی الان از قوشه برگشتنسیدو دوس دارم فهمید حالم بدشده شام نخوردم تو اتاق بودم سید بعد شام اومد پیشم حرف زد حرف زدم گریه کردم واقعا نمیخام زینب برهاین حس و وقتی همه ابجیا ازدکاج کردن داشتم حس نخواستن شریک.نمدونم میفهمین یا ن ولی نمیخام عشق خواهرمو با کسی تقسیم کنم. و زینب با همشون متفاوته علاوه بر اینکه من رازدارشم و اونم رازدار من.غم و غصه هامونم باهم بود تک تک لحظه های همو میدونستیم از دلتنگیاش و. همچیش خبر داشتمرفتنش ازدواج کردنش بد داغونم کرده با داداش سید ک حرف زدم ابجیم اومد اونم حرف زد داداش سید گف عاطی گریه نکن گریم میگیره ها.ابجی گف عاطی بخاطر سید گریه نکن دیگنخاستم گریه کنم سعی کردم ولی نشد داداش گف پس باهم گریه کنیمخندیدم گفتم باشه از صندلی اومد پایین رو زمین کنارم نشست یه ذره نگام کرد گریه میکردم از طرفی از طرفیم قیافه سید خنده دار بود اخه واقعا میخاس گریه کنه اشک تو چشاش حلقه زده بود ابجی گف عاطی سید زود گریه میکنه هایه نگا ب سید کردم گف عاطی بسه دیگ عهبعد یه مشت زد ب بازوومینی دهنم اندازه غار بازشد سید تا دستش ک نه نوک انگشتشم ب من یا یه نامحرم میخورد سریع یجور پاک میکرد بازم همونکارو کرد دستشو با تیشرتش پاک کرد خخخداداش سیدو خیلی دوست دارماخرم با ابجی زکیه حرف زدیم باز من گریه کردم ک ابجیم گریه کرد دیگ منم دیدم ابجی گریه میکنه سعی کردم جلو خودمو بگیرم ب زینبم پیام دادم دادم الان جواب دادامیدوارم ک نره

امروز-زینب-برنامه ریزی بیخود-داداش سید

امروز-زینب-برنامه ریزی بیخود-داداش سید

سید ,ب ,زینب ,گف ,داداش ,ک ,گف عاطی ,داداش سید ,ابجی گف ,گریه نکن ,ب اقاجون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

dariush9417 Victoria آموزشگاه علمی حکمت ساری help01 کلیپ بروز بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اخبار فناوري و تکنولوژي jaberh evelynlwom6 rede موج کویر farasoografik